בר קוקטיילים מפואר

בר קוקטיילים מפואר – במשך שנים היינו בטוחים, בעלי ואני, שלא נרצה להתחתן. הייתה לנו זוגיות מופלאה עם שני ילדים וכלב, כך שלא באמת הבנו מה הרעיון והרעש סביב נושא החתונה. בכל פעם כשהעלנו את הנושא או כאשר נדרשנו לתת על כך תשובות, הדבר היחיד שחשבנו עליו היה המחיר.

אנחנו מכירים הרבה מאוד אנשים ששילמו הון עתק על הפקת החתונה שלהם והאמת היא, שלא הייתה לנו כוונה לעשות זאת בעצמנו. מי בכלל רוצה להזמין את כל החברים והקרובים? וכמה הגיוני לשלם על הפקת חתונה? איך יוצרים חתונה אחרת, שמחה ומיוחדת? ומה באמת יגרום לאורחים שלנו להישאר לרקוד שעות ארוכות? כל השאלות האלה עברו לנו בראש ולא היה לנו פשוט לענות עליהן.

מצד שני, אחרי שיצא לנו להיות בחתונה שהיה בה בר קוקטיילים מפואר, הבנו שזהו זה – זה בדיוק מה שהיה חסר לנו כדי להחליט שאנחנו מתחתנים. התחלנו לחפש את המקום המושלם, דאגנו לכל הפרטים הנוספים ואז התחלנו לדון גם בנושא האלכוהול.

היה לנו ברור שאם אנחנו כבר עושים חתונה, הרי שמגיע לאורחים שלנו ליהנות מאלכוהול איכותי. זה נכון שחלק מהאורחים פשוט היו שמחים לשתות כוס יין, אך ברוב המקרים זה לא המצב. התחלנו לדמיין בר קוקטיילים מפואר שמגישים בו משקאות שונים ומגוונים ולכן היה לנו ברור שעלינו למצוא חברה מובילה בתחום הזה.

למה לא כדאי להכין קוקטיילים לבד בחתונה?

בעלי מאוד אוהב אלכוהול והאמת היא, שהוא שתה אינספור סוגים של קוקטיילים בכל העולם. לכן, כאשר התחלנו לחשוב על חתונה ועל שילוב של בר קוקטיילים באירוע, הוא התחיל לחשוב על האופציה של לעשות את זה לבד.

הוא כבר תכנן את כל קניית האלכוהול ואת הצבעוניות של הקוקטיילים השונים, אבל אז הבנו שלמעשה מדובר על קניה אינסופית. צריך לדאוג לציוד מתאים, ובעיקר, צריך יהיה להכין את הקוקטיילים השונים במהלך החתונה. לכן מהר מאוד הבנו שזה לא באמת ריאלי, כי איך אפשר לעשות הכול בזמן האירוע? אחרי הכול, אם כבר בחרנו להתחתן אחרי כל כך הרבה שנים של זוגיות, זה רק טבעי שנרצה לחגוג בחתונה שלנו.

לא נרצה להיות עסוקים בהכנת קוקטיילים לכל האורחים ולכן הרעיון של בר קוקטיילים חובבני ירד מהפרק. זה גם היה השלב שבו התחלנו לחשוב לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום הזה, כי היה לנו ברור שעל קוקטיילים מושקעים וטעימים אנחנו לא מוותרים.

איך בר הקוקטיילים תרם להצלחת החתונה שלנו

אני מודה שלבחור חברה מקצועית שנותנת שירות של בר משקאות לאירועים זה לא עניין פשוט כל כך. יחד עם זאת, אני גם יודעת לומר שלא הייתי רוצה להתחתן בלי בר מושקע שכזה. ראינו לא מעט תמונות של ברי קוקטיילים שחברות שונות מעצבות עבור אירועים שונים ומיד ידענו: הבר של חברת פרסקה הוא המתאים לנו ביותר.

מכל התמונות שראינו, רק בר הקוקטיילים של חברת פרסקה באמת נראה מקצועי, מעוצב ויפה במיוחד. בנוסף, בר הקוקטיילים כלל מגוון רחב של משקאות מסוגים שונים. לכן היה לי ברור שאם אזמין את בר המשקאות הזה, כל האורחים יוכלו למצוא מה לשתות בו. בנוסף, אחרי שיחה עם המנהלים של חברת פרסקה, הבנתי גם שמי שמגיש את המשקאות ומכין אותם מגיע עם ניסיון רב.

לכן כל מה שהיה לי ולבעלי חסר באותה נקודה, היה לקרוא מעט חוות דעת שונות אודות שירותי החברה. האמת היא, שגם במובן הזה, מיד כאשר התחלתי לעשות חיפוש קצר הבנתי שאני במקום הנכון. כל הלקוחות של חברת פרסקה דיווחו על שירות אדיב ומקצועי, מה שגרם לכך שלא היו לנו יותר דילמות: פנינו אל חברת פרסקה והזמנו את שירותיה.

משקאות, קוקטיילים ושייקים בכל הטעמים

חלק ממה שהיה לנו חשוב בחתונה, זה שכל אחד ואחד מהאורחים ימצא מה לשתות בה. זו למעשה הייתה עוד סיבה שבגללה חברת פרסקה היוותה את הפתרון הנכון עבורי. עם חברה זו ידעתי שאוכל להציב אינספור סוגים של ברים בכל מקום באירוע.

אחרי התייעצות ארוכה עם בעלי הבנתי שאנחנו באמת רוצים לדאוג לכך שיהיו כמה וכמה ברים במקום. פנינו אל חברת פרסקה והזמנו בר של משקאות אלכוהוליים, בר של קוקטיילים ובר של קפה. בצורה כזאת דאגנו למעשה לכך שכל אורחי החתונה יקבלו בדיוק מה שהם רוצים ומחפשים.

עוד סיבה נהדרת שבגללה אני תמיד ממליצה על החברה הזאת, היא העובדה שכאן השירות אדיב. בתור לקוחה של החברה אני יודעת לומר שלא תמיד זה קל להגיד באיזה ברים אנחנו מעוניינים. האם קוקטיילים יתאימו לאורחים שלנו? שייקים? או שאולי עגלת קפה תתאים יותר? בחברת פרסקה חלק מהשירות כולל ייעוץ מקצועי שמתאים לכל לקוח ולקוח. לכן, אם גם אתם מתכננים בקרוב אירוע ולא יודעים איך לשדרג אותו, פנו אל חברת פרסקה ותקבלו רעיונות מוצלחים. חייגו לטל: 055-9782293

בר קוקטיילים מפואר

רוצים גם אתם אירוע מושלם?